Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (2011)


Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (2011)Yapılan bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut içinde yaşlı bir kadının canlı canlı gömülmüş cesedini bulurlar.

Yaşlı kadın emekli bir polisin annesidir. Emekli polis, teşkilat içinde Avarel Memduh olarak bilinmektedir, suçu üstlenen kişi ise kendisine Red Kit demektedir. Behzat Ç.,  Red Kit’in suç ortakları olan Gorbaçov Hasan ve Pembo’ya ulaşmaya çalışır.

Behzat Ç. araştırmalarını derinleştirdikçe emniyet içinde yasa dışı yollarla faaliyet gösteren bir örgütün varlığına ulaşır. Bu  örgüt elemanları şimdi üst mevkilere gelmiştir. Behzat Ç., bir yandan gizemli ve zeki bir katil olan Red Kit’e ulaşmaya çalışır, diğer yandan ise bu olayların açığa çıkmasını istemeyen gizli örgütten kendisini ve ekibini korumaya çalışmaktadır.

Gösterim tarihi: 28 Ekim 2011
Yönetmen: Serdar Akar
Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Tardu Flordun, Cansu Dere, Canan Ergüder, Hakan Boyav, Hazal Kaya, Ayda Aksel, Rıza Kocaoğlu, Ege Aydan, Seda Bakan, Hakan Hatipoğlu, Berke Üzrek, Tolga Tekin, Nihat İleri, Eray Eserol, Ali İpin, Zühtü Erkan, Nuri Gökaşan, Serhat Nalbantoğlu, İlhan Kantarcı.
Senaryo: Emrah Serbes
Görüntü Yönetmeni: Zekeriya Kurtuluş
Müzik: Pilli Bebek, Cem Kısmet
Yapımcı: Tarkan Karlıdağ
Yılı: 2011
Türü: Suç, Macera, Aksiyon

Labels: , , , , , ,


Share On Friend Feed ! Add To Del.icio.us ! Share On Digg ! Share On Reddit ! Share On StumbleUpon !

1 Response to "Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (2011)"

  1. kuzey güney says:

    bu filmde dizi gibi izlenebilir

Leave A Comment:

Copyright © Web Bilgi
Blogger tarafından desteklenmektedir.
Sinema Bilgi