Patrondan Kurtulma Sanatı - Horrible Bosses (2011)


http://www.dailymotion.com/video/xio1im_horrible-bosses-trailer-pt_shortfilmsendofvid
Yönetici adayı Nick Hendricks (Jason Bateman) fazlasıyla hak ettiği terfiyi alabilmek için günde 12 saat çalışmakta ve dengesiz amiri Dave Harken (Kevin Spacey) ne isterse yapmaktadır. Yine de bu terfinin asla gerçekleşmeyeceğini bilmektedir. Bir başka yerde, diş hekimi asistanı Dale Arbus (Charlie Day) diş hekimi Dr. Julia Harris’in (Jennifer Aniston) son zamanlarda iyice artan asılmaları karşısında özsaygısını yitirmemek için çabalamaktadır. Ve muhasebeci Kurt Buckman (Jason Sudeikis) şirketinin sahtekar yeni sahibi Bobby Pellit’in (Colin Farrell) onun kariyerini mahvetmeye kararlı olduğunu, ayrıca her şeyden habersiz bir insan topluluğunu toksik atığa maruz bırakmayı planladığını öğrenir.
Eğer patronunuz psikopatsa, ya da erkek avcısıysa ya da tam anlamıyla ahlaksızsa ne yapabilirsiniz?
İşten ayrılmak bir seçenek değildir. Bu canavarların durdurulması şarttır. Bu yüzden, fazladan bir kaç kadehin verdiği güçle, ve biraz da, sokaktaki karizması çok da sağlam olmayan tez canlı eski bir mahkumun (Jamie Foxx) kuşku verici tavsiyesiyle, üç kahramanımız dünyayı patronlarından sonsuza dek kurtulabilmek için dolambaçlı ama hataya yer bırakmayan bir plan yaparlar.
Fakat en iyi düşünülmüş planlar bile sadece onların ardındaki beyinler kadar iyidir.

Gösterim tarihi:12 Ağustos 2011
Yönetmen:Seth Gordon
Oyuncular: Jason Bateman , P.J. Byrne , Steve Wiebe , Kevin Spacey , Charlie Day , Lindsay Sloane , Michael Albala , Jennifer Aniston , Colin Farrell, Jamie Foxx, Jason Sudeikis , Reginald Ballard , George Back , Barry Livingston , Meghan Markle , Donald Sutherland , Celia Finkelstein
Senaryo:Michael Markowitz , John Francis Daley , Jonathan M. Goldstein , Michael Markowitz ,
Müzik:Christopher Lennertz ,
Ülke: ABD
Dili: İngilizce
Süre: 98 dk
Yılı: 2011
Türü: Komedi

Labels: , , , ,


Share On Friend Feed ! Add To Del.icio.us ! Share On Digg ! Share On Reddit ! Share On StumbleUpon !

Leave A Comment:

Copyright © Web Bilgi
Blogger tarafından desteklenmektedir.
Sinema Bilgi