Son Durak 5 - Final Destination 5 (2011)


http://www.dailymotion.com/video/xjy0vm_final-destination-5-feature-trailer_shortfilmsendofvid
Son Durak 5 - Final Destination 5 (2011)Son Durak 5”te, her zaman olduğu gibi hazır ve nazır bekleyen Ölüm, tehditkar varlığını önce bir grup mesai arkadaşının şirket gezisi sırasında hissettirir. Otobüs yolculuğu devam ederken, Sam (Nicholas D’Agosto) kendisinin, arkadaşlarının ve birçok başka insanın daha köprünün çökmesi sonucu ölüşüne dair bir öngörü yaşar. Bu öngörü sona erdiğinde, gördükleri gerçek olmaya başlar ve Sam panik hâlinde mesai arkadaşlarından olabildiğince çoğunu, ayrıca dostu Peter (Miles Fisher) ve kız arkadaşı Molly’yi (Emma Bell) Ölüm onları yakalamadan önce felaketten uzaklaştırmaya çalışır.
Ama hiçbir şeyden şüphelenmeyen bu grubun hayatta kalmaması gerekmektedir; ve, zamana karşı dehşet veren bir yarışta, talihsiz grup yana yakına Ölüm’ün sinsi planlarından kurtulmanın bir yolunu bulmaya çalışırlar.

Nereye kaçarsan kaç, nereye saklanırsan saklan…ölümü atlatamazsın.

Yoksa atlatabilir misin?

Gösterim tarihi:09 Eylül 2011
Yönetmen:Steven Quale
Oyuncular:Nicholas D'Agosto , Emma Bell , Miles Fisher , Ellen Wroe , Jacqueline MacInnes Wood , P.J. Byrne , Arlen Escarpeta , David Koechner , Courtney B. Vance , Tony Todd , Brent Stait , Roman Podhora , Jasmin Dring , Barclay Hope , Chasty Ballesteros ,
Senaryo:Eric Heisserer , Jeffrey Reddick ,
Müzik:Brian Tyler ,
Ülke: ABD
Dili: İngilizce
Süre: 92 dk
Yılı: 2011
Türü: Korku, Gerilim

Labels: , ,


Share On Friend Feed ! Add To Del.icio.us ! Share On Digg ! Share On Reddit ! Share On StumbleUpon !

Leave A Comment:

Copyright © Web Bilgi
Blogger tarafından desteklenmektedir.
Sinema Bilgi